İşveren Girişi
Önceki Sayfa

GfK Türkiye, 1987 yılından bu yana pazar araştırmaları konusunda faaliyet gösteren Türkiye’nin lider araştırma kuruluşudur. 115 firma ile 100'den fazla ülkede araştırma hizmeti veren, dünyanın ve Avrupa'nın en büyük 4. araştırma grubu olan çokuluslu GfK Grubu’nun Türkiye ayağı olarak araştırma sektöründe global düzeyde yaşanan tüm yenilikleri yakından izlemektedir. Sürdürülebilir büyümenin ancak ve ancak bilgiye dayalı olarak gerçekleştirilebileceği günümüzün rekabet koşullarında GfK Türkiye müşterilerine bilgiye dayalı danışmanlık hizmeti sunmaktadır. GfK Türkiye, 200+ tam-zamanlı çalışanı ile araştırma ihtiyacının belirlenmesinden önerilere giden süreçte en doğru bilgiye ulaşılmasını sağlayacak araştırma yaklaşımlarını uygulamakta, verinin titizlikle toplanmasını sağlamakta ve elde edilen veriyi bilgiye dönüştürerek stratejilere yön verecek raporlar sunmaktadır. Müşteri memnuniyetinden çalışan memnuniyetine, marka konumlandırma ve imaj araştırmalarından kurumsal itibar ve iletişim araştırmalarına kadar tüm araştırma türleri için müşteri ihtiyacına uygun özel modeller geliştirmekte, tüm kalitatif ve kantitatif teknikleri uygulamaktadır. GfK Türkiye perakende sektörleri için kategori / ürün / ürün özelliği / ürün modellerinin, belirlenmiş satış kanallarındaki perakendeci noktalarda, satış-fiyat trendini düzenli aralıklarla ölçümlemektedir. GfK Türkiye, kurumsal değerleri olan "müşteri odaklılık”, "çalışan değeri”, "yenilikçilik”, "küresel tecrübe - yerel bilgi” ve "büyüme”ye yönelik stratejileri birarada uygulayarak sektördeki yenilikçi konumunu güçlendirmeye devam etmektedir.

2 kişi bu sayfayı takip ediyor

Tümünü Gör

0 arkadaşın bu sayfayı takip ediyor

Tümünü Gör

GfK Türkiye, 1987 yılından bu yana pazar araştırmaları konusunda faaliyet gösteren Türkiye’nin lider araştırma kuruluşudur. 115 firma ile 100'den fazla ülkede araştırma hizmeti veren, dünyanın ve Avrupa'nın en büyük 4. araştırma grubu olan çokuluslu GfK Grubu’nun Türkiye ayağı olarak araştırma sektöründe global düzeyde yaşanan tüm yenilikleri yakından izlemektedir.

Sürdürülebilir büyümenin ancak ve ancak bilgiye dayalı olarak gerçekleştirilebileceği günümüzün rekabet koşullarında GfK Türkiye müşterilerine bilgiye dayalı danışmanlık hizmeti sunmaktadır. GfK Türkiye, 200+ tam-zamanlı çalışanı ile araştırma ihtiyacının belirlenmesinden önerilere giden süreçte en doğru bilgiye ulaşılmasını sağlayacak araştırma yaklaşımlarını uygulamakta, verinin titizlikle toplanmasını sağlamakta ve elde edilen veriyi bilgiye dönüştürerek stratejilere yön verecek raporlar sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetinden çalışan memnuniyetine, marka konumlandırma ve imaj araştırmalarından kurumsal itibar ve iletişim araştırmalarına kadar tüm araştırma türleri için müşteri ihtiyacına uygun özel modeller geliştirmekte, tüm kalitatif ve kantitatif teknikleri uygulamaktadır. GfK Türkiye perakende sektörleri için kategori / ürün / ürün özelliği / ürün modellerinin, belirlenmiş satış kanallarındaki perakendeci noktalarda, satış-fiyat trendini düzenli aralıklarla ölçümlemektedir.

GfK Türkiye, kurumsal değerleri olan "müşteri odaklılık”, "çalışan değeri”, "yenilikçilik”, "küresel tecrübe - yerel bilgi” ve "büyüme”ye yönelik stratejileri birarada uygulayarak sektördeki yenilikçi konumunu güçlendirmeye devam etmektedir.

Şirketinin Profesyonel Alanları

Kref.net'teki GfK Türkiye Şirketinin Çalışanları

(Toplam 17 çalışanı bulunuyor)

Eski Çalışanlar

"Genç profesyonellere yönelik" kref.net iş arayanlara sosyal medyada iletişim olanaklarıyla kariyer fırsatları sunuyor. Sektörün önde firmalarının iş ilanları kariyer bölümünde iş arayan profesyonellere duyuruluyor.