İşveren Girişi
Önceki Sayfa

Mondi 31 ülkede üretim yapan ve 2010 yılı cirosu 6,2 milyar euro'ya ulaşan uluslararası kağıt ve ambalaj şirketler grubudur. Grubun orta Avrupa ile Rusya ve Güney Afrika'da tesisleri olup 2010 yılının sonu itibarıyle 29.000 çalışanı bulunmaktadır. Mondi, odun hammaddesinden selüloz ve kağıt ile geri kazanılmış kağıt üretimine, ambalaj kağıtları, oluklu mukavva ambalaj ve sanayi tipi torba üretimine kadar bütün kağıt ve ambalaj üretim süreçlerini gerçekleştirmektedir. Mondi Grup özellikle ambalaj kağıdı, ambalaj ürünleri ve kuşesiz kağıt (UFP) üretimi gerçekleştirmektedir. Mondi, Johannesburg Menkul Kıymetler Borsası JSE Limited'de Mondi Limited adı altında MND işlem sembolüyle ve Londra Menkul Kıymetler Borsasında Mondi plc adı altında MNDI işlem sembolleriyle kotedir. Mondi grubu 2008, 2009 ve 2010'da FTSE4Good UK, Avrupa ve Global endekslerine; 2007, 2008, 2009 ile 2010 yıllarında ise JSE'nin Sosyal Sorumluluk Yatırımları (SRI) endeksine alınarak sürdürülebilirlik ilkelerini yerine getirmesiyle tanınmaktadır. 37 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş., 2007 yılında uluslararası kağıt ve ambalaj grubu Mondi Group’un bir parçası hâline geldi. Mondi Tire Kutsan’ın hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir. Mondi Tire Kutsan ; İzmir, İzmit, Manisa, Çorlu, Adana ve Karaman’da bulunan altı kutu fabrikası ve İzmir’de bulunan kağıt fabrikasıyla sahip olduğu coğrafi çeşitliliğin avantajını müşterilerine sağladığı servisle ortaya koymaktadır.

145 kişi bu sayfayı takip ediyor

Tümünü Gör

0 arkadaşın bu sayfayı takip ediyor

Tümünü Gör

Mondi 31 ülkede üretim yapan ve 2010 yılı cirosu 6,2 milyar euro'ya ulaşan uluslararası kağıt ve ambalaj şirketler grubudur. Grubun orta Avrupa ile Rusya ve Güney Afrika'da tesisleri olup 2010 yılının sonu itibarıyle 29.000 çalışanı bulunmaktadır.

Mondi, odun hammaddesinden selüloz ve kağıt ile geri kazanılmış kağıt üretimine, ambalaj kağıtları, oluklu mukavva ambalaj ve sanayi tipi torba üretimine kadar bütün kağıt ve ambalaj üretim süreçlerini gerçekleştirmektedir. Mondi Grup özellikle ambalaj kağıdı, ambalaj ürünleri ve kuşesiz kağıt (UFP) üretimi gerçekleştirmektedir.

Mondi, Johannesburg Menkul Kıymetler Borsası JSE Limited'de Mondi Limited adı altında MND işlem sembolüyle ve Londra Menkul Kıymetler Borsasında Mondi plc adı altında MNDI işlem sembolleriyle kotedir. Mondi grubu 2008, 2009 ve 2010'da FTSE4Good UK, Avrupa ve Global endekslerine; 2007, 2008, 2009 ile 2010 yıllarında ise JSE'nin Sosyal Sorumluluk Yatırımları (SRI) endeksine alınarak sürdürülebilirlik ilkelerini yerine getirmesiyle tanınmaktadır.

37 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş., 2007 yılında uluslararası kağıt ve ambalaj grubu Mondi Group’un bir parçası hâline geldi.
Mondi Tire Kutsan’ın hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir.

Mondi Tire Kutsan ; İzmir, İzmit, Manisa, Çorlu, Adana ve Karaman’da bulunan altı kutu fabrikası ve İzmir’de bulunan kağıt fabrikasıyla sahip olduğu coğrafi çeşitliliğin avantajını müşterilerine sağladığı servisle ortaya koymaktadır.

Şirketinin Profesyonel Alanları

Oluklu Mukavva, Ambalaj

Kref.net'teki Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş. Şirketinin Çalışanları

(Toplam 14 çalışanı bulunuyor)

Eski Çalışanlar

"Genç profesyonellere yönelik" kref.net iş arayanlara sosyal medyada iletişim olanaklarıyla kariyer fırsatları sunuyor. Sektörün önde firmalarının iş ilanları kariyer bölümünde iş arayan profesyonellere duyuruluyor.