İşveren Girişi
Önceki Sayfa

COCA-COLA İÇECEK A.Ş Biz kimiz? Biz, Coca-Cola Sisteminin güçlü, dinamik ve sürekli gelişen bir üyesiyiz. Coca-Cola İçecek A.Ş. (CCI), başta Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta, Sprite olmak üzere Schweppes, Cappy, Burn, Powerade, Nestea, Sen Sun,Turkuaz ve Nescafe Express markalarının oluşturduğu içecek yelpazesinin Türkiye'nin de içinde olduğu Güney Avrasya (Kafkaslar ve Orta Asya) ve Ortadoğu bölgesindeki şişeleme ve dağıtım şirketidir.Coca-Cola İçecek, İK Sistemlerini yetkinlik bazlı yapılandırmıştır. Başlıca IK Sistemleri olan işe alma, performans, kariyer yönetimi ve eğitim süreçlerinde kişilerin sahip oldukları yetkinlikler göz önünde bulundurulur ve sistemler bu yetkinlikleri kazandırmaya/geliştirmeye yönelik işletilir. Başarı Odaklılık, Ekip Çalışması, Müşteri Odaklılık, Problem Çözme ve Karar Alma, Etkileme ve İkna, Öneri Geliştirme ve Yenilikçilik Coca-Cola içecek çalışanlarından beklenen başlıca yetkinliklerdir. Türkiye'de Çalışan Profilimiz:Coca-Cola İçeceğin Türkiye'de yaklaşık 2000 çalışanı bulunmaktadır.Bu personelin fonksiyonlara göre dağılımı :Satış PazarlamaÜretimİdari Fonksiyonlar (İnsan Kaynakları, İç Denetim, Finans, Hukuk) Yaş Ortalaması: Ortalama Kıdem: 5,5 yıl. Adresimiz: Coca-Cola İçecek Genel Müdürlük: Esenşehir Mah. Ercincan Cad. No:36 Ümraniye İstanbul Marmara Bölgesi Merkez Ofisi Dereiçi Değirmenbahçe Cad. No:30 Yenibosna

193 kişi bu sayfayı takip ediyor

Tümünü Gör

0 arkadaşın bu sayfayı takip ediyor

Tümünü Gör

COCA-COLA İÇECEK A.Ş
Biz kimiz? Biz, Coca-Cola Sisteminin güçlü, dinamik ve sürekli gelişen bir üyesiyiz. Coca-Cola İçecek A.Ş. (CCI), başta Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta, Sprite olmak üzere Schweppes, Cappy, Burn, Powerade, Nestea, Sen Sun,Turkuaz ve Nescafe Express markalarının oluşturduğu içecek yelpazesinin Türkiye'nin de içinde olduğu Güney Avrasya (Kafkaslar ve Orta Asya) ve Ortadoğu bölgesindeki şişeleme ve dağıtım şirketidir.Coca-Cola İçecek, İK Sistemlerini yetkinlik bazlı yapılandırmıştır. Başlıca IK Sistemleri olan işe alma, performans, kariyer yönetimi ve eğitim süreçlerinde kişilerin sahip oldukları yetkinlikler göz önünde bulundurulur ve sistemler bu yetkinlikleri kazandırmaya/geliştirmeye yönelik işletilir. Başarı Odaklılık, Ekip Çalışması, Müşteri Odaklılık, Problem Çözme ve Karar Alma, Etkileme ve İkna, Öneri Geliştirme ve Yenilikçilik Coca-Cola içecek çalışanlarından beklenen başlıca yetkinliklerdir.

Türkiye'de Çalışan Profilimiz:Coca-Cola İçeceğin Türkiye'de yaklaşık 2000 çalışanı bulunmaktadır.Bu personelin fonksiyonlara göre dağılımı :Satış PazarlamaÜretimİdari Fonksiyonlar (İnsan Kaynakları, İç Denetim, Finans, Hukuk)
Yaş Ortalaması: Ortalama Kıdem: 5,5 yıl.
Adresimiz:
Coca-Cola İçecek Genel Müdürlük: Esenşehir Mah. Ercincan Cad. No:36 Ümraniye İstanbul
Marmara Bölgesi Merkez Ofisi Dereiçi Değirmenbahçe Cad. No:30 Yenibosna

Şirketinin Profesyonel Alanları

Kref.net'teki Coca-Cola İçecek A.Ş. Şirketinin Çalışanları

(Toplam 52 çalışanı bulunuyor)

Eski Çalışanlar

"Genç profesyonellere yönelik" kref.net iş arayanlara sosyal medyada iletişim olanaklarıyla kariyer fırsatları sunuyor. Sektörün önde firmalarının iş ilanları kariyer bölümünde iş arayan profesyonellere duyuruluyor.