İşveren Girişi
Önceki Sayfa

Fotech; ”Bilgi Sistemleri ve İletişim Çözümleri” konusunda Türkiye’nin önde gelen servis sağlayıcılarından biri olup, hem yerel hem de bölgesel müşterilere, malzeme temini ve proje uygulamaları konularında hizmet vermektedir. Sistemler; data, ses, görüntü, güvenlik ve fiber optik çözümleri kapsamaktadır. Çözümler, bütünleşik pasif ve aktif aktarım unsurlarını içermekle birlikte, aynı zamanda iş hayatının sürekli değişen ihtiyaçlarına göre arayüz yazılım uygulamaları da tasarlamaktadır. Fotech, geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir. Özel organizasyonlardan üniversitelere, otellere, bankalara; endüstri tesislerinden KOBİ’lere kadar uzanan bu yelpazesi Türkiye’yi baştan başa kapsamakla birlikte yurt dışında yakın bölgeleri de içine almaktadır. Yerel ve uluslararası pazarlarda çok çeşitli bütünleşik uygulamalar yapan Fotech, yurt çapında olduğu kadar farklı konumlardaki müşteri ve projelerde de gelişme sağlayarak başarılarına yenilerini eklemektedir. Fotech 5 ana konuda uzmanlaşmıştır: Bilgi Sistemleri ve İletişim Çözümleri Telekomünikasyon Kablolama Fiber Optik Çözümleri ve Teknolojileri Dağıtım ve Uluslararası Ticaret Bu ana başlıklar altında Fotech ‘in amacı: Müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktır.

Fotech; ”Bilgi Sistemleri ve İletişim Çözümleri” konusunda Türkiye’nin önde gelen servis sağlayıcılarından biri olup, hem yerel hem de bölgesel müşterilere, malzeme temini ve proje uygulamaları konularında hizmet vermektedir. Sistemler; data, ses, görüntü, güvenlik ve fiber optik çözümleri kapsamaktadır. Çözümler, bütünleşik pasif ve aktif aktarım unsurlarını içermekle birlikte, aynı zamanda iş hayatının sürekli değişen ihtiyaçlarına göre arayüz yazılım uygulamaları da tasarlamaktadır. Fotech, geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir. Özel organizasyonlardan üniversitelere, otellere, bankalara; endüstri tesislerinden KOBİ’lere kadar uzanan bu yelpazesi Türkiye’yi baştan başa kapsamakla birlikte yurt dışında yakın bölgeleri de içine almaktadır. Yerel ve uluslararası pazarlarda çok çeşitli bütünleşik uygulamalar yapan Fotech, yurt çapında olduğu kadar farklı konumlardaki müşteri ve projelerde de gelişme sağlayarak başarılarına yenilerini eklemektedir.

Fotech 5 ana konuda uzmanlaşmıştır:
Bilgi Sistemleri ve İletişim Çözümleri
Telekomünikasyon
Kablolama
Fiber Optik Çözümleri ve Teknolojileri
Dağıtım ve Uluslararası Ticaret

Bu ana başlıklar altında Fotech ‘in amacı: Müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktır.

Kref.net'teki FOTECH Şirketinin Çalışanları

(Toplam 1 çalışanı bulunuyor)

Eski Çalışanlar

"Genç profesyonellere yönelik" kref.net iş arayanlara sosyal medyada iletişim olanaklarıyla kariyer fırsatları sunuyor. Sektörün önde firmalarının iş ilanları kariyer bölümünde iş arayan profesyonellere duyuruluyor.