İşveren Girişi
Önceki Sayfa

İKONA HR, insan kaynakları ve seçme yerleştirme alanında hizmet veren, işe alım sektöründe uzun yıllar deneyim kazanmış, işini çok iyi ve severek yapan, heyecanlı ve dinamik iki girişimci tarafından kurulmuş bir danışmanlık şirketidir. MİSYONUMUZ Uzun yıllara dayanan farklı sektörlerdeki deneyimimizle, gelişen ve değişen iş dünyasındaki ihtiyaçları doğru analiz ederek, sunduğumuz hizmetlerle hem iş arayanlara hem de işverenlere kalıcı bir eşleşmeyle maksimum fayda sağlamaktır. VİZYONUMUZ Hızlı, güvenilir, kaliteli ve sonuç odaklı çalışma prensibiyle sektörde fark yaratmaktır. İLKELERİMİZ Daima gelişen kaliteli hizmet vermek Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak Yeni ve yaratıcı çözümler önermek Güvenilir işbirliği kurmak Objektif olmak Sonuç odaklı olmak Mutlu çalışanlar yaratmak

0 arkadaşın bu sayfayı takip ediyor

Tümünü Gör

İKONA HR, insan kaynakları ve seçme yerleştirme alanında hizmet veren, işe alım sektöründe uzun yıllar deneyim kazanmış, işini çok iyi ve severek yapan, heyecanlı ve dinamik iki girişimci tarafından kurulmuş bir danışmanlık şirketidir.

MİSYONUMUZ
Uzun yıllara dayanan farklı sektörlerdeki deneyimimizle, gelişen ve değişen iş dünyasındaki ihtiyaçları doğru analiz ederek, sunduğumuz hizmetlerle hem iş arayanlara hem de işverenlere kalıcı bir eşleşmeyle maksimum fayda sağlamaktır.

VİZYONUMUZ
Hızlı, güvenilir, kaliteli ve sonuç odaklı çalışma prensibiyle sektörde fark yaratmaktır.

İLKELERİMİZ
Daima gelişen kaliteli hizmet vermek
Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak
Yeni ve yaratıcı çözümler önermek
Güvenilir işbirliği kurmak
Objektif olmak
Sonuç odaklı olmak
Mutlu çalışanlar yaratmak

Şirketinin Profesyonel Alanları

İnsan Kaynakları

Kref.net'teki İkona İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Şirketinin Çalışanları

(Toplam 2 çalışanı bulunuyor)

"Genç profesyonellere yönelik" kref.net iş arayanlara sosyal medyada iletişim olanaklarıyla kariyer fırsatları sunuyor. Sektörün önde firmalarının iş ilanları kariyer bölümünde iş arayan profesyonellere duyuruluyor.